Koupelny, odpady a pracovní plochy

Krystal na koupelny, 5 l

Krystal na koupelny, 5 l
Skladové číslo: 71753. Vysoká koncentrace aktivních látek předurčuje tento přípravek ke snadnému odstraňování větších nánosů vodního kamene, rzi, silnějších vrstev mechanických nečistot a k zajištění vysokého standardu lesku.

Savo Glanc na koupelny, 0,5 l

Savo Glanc na koupelny, 0,5 l
Skladové číslo: 127190. Kyselý přípravek s antibakteriální přísadou. Obsahuje látky rozpouštějící rez a vodní kámen. Výrazně voní! Vhodný pro všechny omyvatelné povrchy včetně akrylátu, je šetrný k čistěným materiálům.

Krystal na koupelny, 0,75 l

Krystal na koupelny, 0,75 l
Skladové číslo: 108751. Vysoká koncentrace aktivních látek předurčuje tento přípravek ke snadnému odstraňování větších nánosů vodního kamene, rzi, silnějších vrstev mechanických nečistot a k zajištění vysokého standardu lesku.

Larrin čistič koupelen, 0,5 l

Larrin čistič koupelen, 0,5 l
Skladové číslo: 114848. Osvědčený přípravek na čištění zanesených odpadů. Silný účinek, nízká cena.

Louh, 1 kg

Louh, 1 kg
Skladové číslo: 110104. Osvědčený přípravek na čištění zanesených odpadů. Silný účinek, nízká cena.

BE odstraňovač vodního kamene, 1 l

BE odstraňovač vodního kamene, 1 l
Skladové číslo: 132327. Rychlé a snadné odstranění venkovního vodního kamene z přístrojů, předmětů a ploch. Pro základní číštění v koupelně/WC, kuchyni a čištění prodejních půltů. Vynikající odvápňovací schopnost. Dlouhodový účinnek.

BE čistič armatur, 500 ml

BE čistič armatur, 500 ml
Skladové číslo: 132315. Čistící roztok pro základní čištění kachlíků, van, sprchových koutů apod. Odstraňuje usazeniny vodního kamene nebo rzi a skvrny od vody. Čistí bez vzniku škrábanců a ošetřuje armatury. Aktivuje vlastní lesk.

BE čistič na odpady, 1 kg

BE čistič na odpady, 1 kg
Skladové číslo: 70877. Profesionální prostředek na pročištění zanesených odpadních potrubí. Vysoce účinný. Před použitím pozorně čtěte návod k použití.

Kdystal Sanan voňavý, 1 l

Kdystal Sanan voňavý, 1 l
Skladové číslo: 71740. Krystal Sanan je dezinfekční přípravek s obsahem 49g/l aktivního chloru. Spolehlivě likviduje bakterie, řasy, nižší houvy a viry. Odstraňuje pachy, odbarvuje a bělí textilie. Vhodný pro dezinfekci velmi namáhavých ploch. Odstraňuje mastnotu, zažranou špínu a skvrny.

Krystal Sanan voňavý, 5 l

Krystal Sanan voňavý, 5 l
Skladové číslo: 71741. Krystal Sanan je dezinfekční přípravek s obsahem 49g/l aktivního chloru. Spolehlivě likviduje bakterie, řasy, nižší houvy a viry. Odstraňuje pachy, odbarvuje a bělí textilie. Vhodný pro dezinfekci velmi namáhavých ploch. Odstraňuje mastnotu, zažranou špínu a skvrny.

Savo originál, 1 l

Savo originál, 1 l
Skladové číslo: 71027. Slouží k čištění a dezinfekci podlah, nábytku, kuchyňského a hygienického náčiní. Předměty a plochy, které jsou ve styku s potravinami, je nutno po 30 minutách opláchnout pitnou vodou. Likviduje bakterie, viry, řasy a nižší houby, odstraňuje pachy. Je k dispozici také v...

Savo Prim, 1 l

Savo Prim, 1 l
Skladové číslo: 71029. Moderní koncetrovaný čistící a dezinfekční prostředek nové generace s parfemací čistí a současně likviduje viry, bakterie, kvasinky, plísně a řasy. Používá se k mytí podlah, keramických obkladů, zahradního nábytku a dalších předmětů z plastů, odstraňuje veškeré nežádoucí...

Savo proti plísním, 0,5 l

Savo proti plísním, 0,5 l
Skladové číslo: 110007. Nejpoužívanější protiplísňový přípravek na našem trhu. Okamžitě působící fungicidní a dezinfekční přípravek. Používá se pro sanaci plísňových napadení dřeva, stěn, omítek, maleb v interiérech i exteriérech. Účinkuje proti vegetativním formám plísní, kvasinkám a řasám.

BE dezinfekční čistič Super F3000, 2 l

BE dezinfekční čistič Super F3000, 2 l
Skladové číslo: 132328. Vhodný pro velké plochy a podlahy po ukončení provozu, chladírny apod. Má dezinfekční účinek. Čistí a dezinfikuje v jednom pracovním úkonu. Vhodný pro vysokotlaká čistící zařízení. Proti bakteriím, plísním a virům včetně HBV a HIV.

BE sanitární čistič, 2 l

BE sanitární čistič, 2 l
Skladové číslo: 132321. Silný koncentrát. Čistí a dezinfikuje v jednom pracovním postupu. Vhodný pro všechny omyvatelné plochy a podlahy. Zasychá bez tvorby šmouh. Zanechává zářící lesk. Zamezuje vzniku plísně.

BE rychlá dezinfekce, 1 l

BE rychlá dezinfekce, 1 l
Skladové číslo: 132316. Dezinfikuje pracovní plochy, stroje a předměty. Bez následného utírání a oplachování. Působí proti bakteriím včetně salmonel a listerií, TBC, houbám včetně kvasinek, plísní a virům. Rychle a beze zbytku vysychá.