Reference některých našich zákazníků 

„Spolupráci s firmou JE Plast s.r.o. vnímáme na velmi profesionální úrovni. Oceňujeme zejména kvalitu dodávaných výrobků, plynoucí z dlouholetých zkušeností v oboru, operativní a vstřícný přístup při realizaci jednotlivých zakázek.“ Miroslav Šeps, zástupce ředitele společnosti, ADK, s.r.o.

 ADK, s.r.o.

 

  „S firmou JE Plast s.r.o. ze Skryjí spolupracujeme již delší dobu a i přesto, že se nejedná o objemově velké zakázky, tak jsme velice spokojeni. Spokojenost je jednak s kvalitou výrobků, s cenami, s dodacími lhůtami a zejména s ochotou pracovníků. Kdyby takový přístup k zákazníkovi měli všichni dodavatelé, byla by radost nakupovat. Firmu JE Plast můžeme ostatním partnerům doporučit.“ Milan Kubera, Elektrizace železnic Praha a.s.    www.elzel.cz

 
 

"S firmou JE Plast s.r.o. úspěšně spolupracujeme již dlouhá léta. Domluvené termíny dodávek a kvalita výrobků jsou vždy splněny na 100 %. Rovněž oceňujeme vstřícný přístup a rychlé jednání." Jan Cmíral, manažer nákupu a kvality, KAZETO spol. s.r.o.

 

KAZETO spol. s.r.o.

 

"Firmě JE Plast se podařilo vyřešit inovaci maskovacích zátek z plastu pro barvení našich výrobků. Velice oceňujeme flexibilitu a vstřícnost jak při vývoji nových produktů, tak při každodenní spolupráci. Samozřejmostí je dodržování domluvených termínů a kvality výrobků." Jan Bejček, Production & Planning, Keihin Thermal Technology Czech, s.r.o.


 

"Společnost JE Plast s.r.o. s provozovnou ve Skryjích u Rakovníka je pro nás synonymem kvality, spolehlivosti a vstřícnosti. Díky širokému spektru nabízených služeb je společnost JE Plast s.r.o. vždy schopna plnit naše požadavky beze zbytku.” František Brandalík, ředitel, Lightway s.r.o. - český výrobce křišťálových světlovodů.

 Lightway s.r.o.

 

"Firma JE Plast s.r.o. patří mezi naše nejlepší dodavatele a jejich starost o nás jako o zákazníka je až nadstandardní. Stálým zájmem zda něco nepotřebujeme, ochotou a vždy kladným a vstřícným vyřízením objednávky ve velmi krátkém termínu (u stálého sortimentu takřka obratem) povyšují dodavatelské vztahy téměř na přátelství." Radek Stejskal, vedoucí logistiky, RegioJet a.s.

RegioJet a.s.

 

"S firmou JE Plast s.r.o. spolupracujeme po celou dobu fungování naší firmy a jsme velmi spokojeni s přístupem a ochotou zaměstnanců. Doufáme, že naše spolupráce bude stále na takovéto úrovni." Martin Binko, CEO, Rykobito s.r.o., Hokej Fan Shop CZ.

Rykobito s.r.o.

 

"Jsem velice rád, že v rámci rekapitualcí provázejích konec roku mohu konstatovat, že myšlenky na Vás se pojí nejen s krásnou Skryjskou přírodou a hodnými lidmi. Pojí se i s tím, že jste dokázali vybudovat firmu, ve které je odbornost a pořádek samozřejmostí. Součásti ke hračkám, ale i kompletní hračky, které pro nás vyrábíte, jsou ve velmi dobé kvalitě. Přeji Vám i sobě, aby rekapitulace příštího roku dopadla stejně a Vy jste jej prožili v klidu, zdraví a profesionalitě jako dosud." Pavel Malý, ředitel, Směr v.d.

Směr v.d.

 

"S firmou JE Plast s.r.o. spolupracujeme několik let a jsme velmi spokojeni. Vstřícný přístup a rychlá reakce na naše požadavky svědčí o vysoké profesionalitě. Kvalita výrobků je samozřejmá věc a proto uvažujeme o rozšíření spolupráce." Alena Macháčková, jednatelka společnosti WATERSAVERS, s.r.o.

WATERSAVERS, s.r.o.

 

 Zakázkovou výrobu dodáváme do následujících odvětví:

  • Letecký catering
  • Spotřební průmysl
  • Automobilový dodavatelský průmysl
  • Elektrotechnický průmysl
  • Strojírenství
  • Sportovní potřeby
  • Stavební průmysl

Ukázky zakázkové výroby