Na podlahu, dezinfekce

Swift Uni Extra, 10 l

Swift Uni Extra, 10 l
Skladové číslo: 71784. Mycí a čistící prostředek především na podlahy, stěny, obklady. Silná koncentrace zaručuje účinnost i na hodně špinavé povrchy. Výborné odmašťovací schopnosti a vysoká pěnivost. Je rovněz k dispozici po 5 l (71785) nebo po 25 l (71783).

Swift Uni, 10 l

Swift Uni, 10 l
Skladové číslo: 71795. Mycí a čistící prostředek především na podlahy, stěny, obklady. Ekonomická koncentrace  vhodná pro běžné mytí. Výborné odmašťovací schopnosti a vysoká pěnivost. Je rovněz k dispozici po 5 l (71794).

Domestos Citrus Fresh, 5 l

Domestos Citrus Fresh, 5 l
Skladové číslo: 71040. Univerzální čistící a dezinfekční přípravek s bělícím účinkem a citronovou vůní. Odstaňuje mastnotu, nečistoty, skvrny a ničí bakterie. Neředěný použijte na toalety, umyvadla, vany, dřezy a do odpadu.

Domestos Pine Fresh, 5 l

Domestos Pine Fresh, 5 l
Skladové číslo: 71032.Čistící přípravek s vůní borovice a dezinfekční složkou na bázi aktivního chloru. Používá se na čištění všech vodou omyvatelných ploch kuchyní a sanitárního vybavení. Odstraňuje mastnotu, nečistoty, skvrny a ničí bakterie. Neředěný použijte na toalety, umyvadla, vany, dřezy...

Mr. Muscle na podlahy, 5 l

Mr. Muscle na podlahy, 5 l
Skladové číslo: 73654. Čistící přípravek na podlahy snadno uvolňuje úporné skvrny a špínu. Umyté podlahy příjemně voní čistotou. Používá se na všechny druhy neleštěných podlah.

Mýdlo mazlavé, 9 kg

Mýdlo mazlavé, 9 kg
Skladové číslo: 110108. Jedinečný přípravek na mytí podlah zejména ve velkých prostorách. Spolehlivě odstraní špínu. Vhodný pro pravidelné používání.

BE čistič průmyslových podlah, 2 l

BE čistič průmyslových podlah, 2 l
Skladové číslo: 132323. Vysoce koncentrovaný a účinný odstraňovač skvrn na protiskluzových kuchyňských podlahách, ve vstupních prostorech apod. Efektivní čištění drsných a mikroporézních jemných kameninových dlaždic. Vhodný pro manuální a strojní základní, ale i průběžné čištění.

BE odstraňovač řas a mechů, 2 l

BE odstraňovač řas a mechů, 2 l
Skladové číslo: 132330. Bez námahy odstraňuje zelený porost a kluzké povlaky. Pro terasy, chodníky, domovní fasády a střechy. Chrání před novým růstem řas a mechu. Pro venkovní použití.